Kişisel Başarı

Başarı Yazıları

Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri
Mayıs 24
07:15 2014

Subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda farkedilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından farkedilemezler ancak bu mesajların insan bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tekniklerin amaçları, etkililiği, kulanım sıklığı konuları tartışmalıdır ve şüphelidir. Doğruluğu ise ayrı bir tartşma konusudur.

[quote_box_right]Biz bu derlememizde www.kisiselbasari.com olarak örnekler araştırdık ve yorumsuz sunuyoruz..[/quote_box_right]

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

Bu Çizgi Filmleri Küçük Çocukların İzlediklerini Unutmayın ve onlara verilen mesaja bakın…

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

Pepsi de masum değil…

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

Aslan Kralı Çizgi Filminden Örnekler

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

1x1.trans Hayatımızdaki Subliminal Mesaj Örnekleri

Yazar Hakkında

kisiselbasari

kisiselbasari

2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

 • salih yar

  aslında bunun iyi yöne çevireniliriz birkaç resime allah kelimesini koydum hiç belli etmiyo müzikleerede arkadan namz kıl diye bir komut ekliyorum çok etkili oldu test ettim

 • eletro house

  bazı elektronik müzikler varya, hani kulaklığı takıp dıp-dıss dinliyosunuz, işte onlar insan ruhunu dış etkenlere karşı yani negatif enerjiye karşı savunmasız hale getiriyormuşşş

 • Fatmanur ulusoy

  Gizli cinsellik içeren simgeleri algılamaya çocukların beyni zaten zorlanmaz çünkü günümüzde herşey açıkça görsel olarak zaten tv de sokaklardaki afişlerde marketlerde ortada…;)

 • mehmet demirkaya özçelik

  Hani bir vakitler, o kâfirler, seni tutup bağlamak veya öldürmek veya sürüp çıkarmak için sana tuzak kuruyorlardı da, onlar tuzak kurarken Allah da karşılığında tuzak kuruyordu. Öyle ya, Allah tuzakların en hayırlısını kurar.

 • kevser

  televizyonları tamamen evlerden kaldıralım…

 • Nbg

  Siz hasta mısınız kardeşim. Subliminal mesaj bir şeylerin orasına burasına işaret koymak değildir. Böyle şeyler yayınlayıp bilmeyen, öğrenmeye çalışan insanları da yanlış bilgilendiriyorsunuz. Her şey bir komplo zaten her şey illuminati. Bu da yeni moda. Illuminati hakkında bir halt bildiğiniz de yok zaten.

   • http://espirix35.tr.gg Espirix35

    burda tek kusur ailelerin ve okullarin derya hanim. Aslinda gizli kapakli bisey yok. Aile ayip diyip cocuguna hic birsey ogretmior. Cocuklarda ne ogrenirse sokaklarda kesfederek duyarak sapiksal bir ruh hali edinior.

   • ali hacıoğlu

    peki amerika kaçıncı sırada ?

   • edep ya hu

    sen görmüyosun zaten ordakini bilinç altına otomatik olarak alınıyo mesela en basiti kendine bakarak başlayabilirsin. gençlerdeki edep haya kavramlarının eksikliği namusun bu kadar basitleşmesi gençlerin acıncak durumda olmasının sebebi.. ve bir çok şey. Günümüzde bütün dizi ve filmlerde cinsellik içerikli olması size göre normal olabilir. ama bizim toplum değerleimiz bu kadar basit değildi önceden . dini değerlerden uzaklaşıldı . tabi bunu anlıycak kapasiteniz varsa :))

  • selçuk

   kimsenin azdığı mazdığı yok zaten onlar insanların bilinç altına yerleşiyor ! bu zaten onların gizli örgütü

   • hilal ay

    helal

 • yunus genc

  bir cok yerde kullaniliyor subliminal mesaj ozellikle de internette son zamanlarda illuminati piramidi tek gozlu deccal cok moda oldu ve tabiki de haç . ama gecen gun rasgele youtube da izledigim bir video son derece ilgimi cekti bu kadar acik ve net bir sekilde mustehcen goruntulerin gosterilmesi son derece ilgimi cekti.
  vaktiniz olursa bir bakin amaclarinin ne oldugunu tam olarak bilmiyorum ama genellikle cizgi film sektorunu kullanarak cocuklarin bilincaltina girmeyi cok iyi basariyorlar ee ne de olsa agac yasken egilir demis atalarimiz… yotube arama kismina ‘ team spirit’ yazinca cikan ilk video.

  • Nur

   hahaha kesinlikle katılıyorum ya orda yok şeytan varmış temsili resmi geyikmiş arkadaş ben onun şeytan olduğunu bile bilmezken adını sanını duymamışken nasıl olacakda kafam o mesajı kaydedece bide ben ona tapacam sizde tutup var vuuyy diyorsunuz gerçktn insan mısınız ya videonn bir başında s öbür başında x var ooo sex yazıo diyecekler ve ben buna inanıcm :) sonrada artık yollu olurumm gerçkten dalga geçiyor olmalısınız :) sana katılıyrm meryem :)

 • MuSTaFa TEKİN

  hayır ama ilk bakışta ablayan bilinç altı güçlü olan kişileri etkilemek için yapılıyor…

  • ydm dd

   Amin

  • Berke Dogan

   Amin.

 • http://www.kendinyap.gen.tr Saltuk Emre

  Bilinçaltı Mesaj Programı v 1.1 bilinçaltınıza mesajlar göndermek için hizmetinize sunulmuştur.Bilgisayar başında geçireceğiniz her anı, yani oyun oynarken, internette gezinirken ve hatta çalışırken kullandIğınız her zamanı bilinçaltınıza mesaj göndermek maksadıyla değerlendirebilirsiniz. Bilinçaltı mesajlarını kişisel gelişim, terapi ile özel ve iş hayatınızı canlandırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Programdan maksimum faydayı sağlayabilmek için düzenli olarak programı çalıştırmalısınız. Yazılımın yaptığı şey belirlediğimiz aralıklarla ekranın herhangi bir yerinde çok kısa süreli mesajlar göstermektir.

  http://www.kendinyap.gen.tr/software/58-software/404-subliminal-messages-software.html

  • HAMİT ALTIN

   söylediğiniz şey tamamamen yanlış cahil olmayın A-z-R-a-İ-L

 • bengü

  Ben bir kalemlik aldım bir markadan harfler var bir kaç yeri öyle üstüste gelmişki bildiğiniz sex yazıyor

 • Ahmet efe yavuz

  ama şumu düşünmüyosunuz şimdi bu bize seks yapma isteğimi sağlıcak o işaretler bizi mason mu yapcak

 • deşifre

  gayet her şey ortada hala uyanamayan var

 • muktedir iktidarsız

  Sübliminal mesajlar var, sosyal medya ve medya aracılığı ile hatta sokakta bile bilinç altımız doldurulmakta bunlar ile. lakin arada çok saçma ve alakasız şeyler de gördüm, insanları boş yere şüphelendirmeye gerek yok. ya da bu kadar ciddi bir konuyu bu kadar alakasız resimler ile sulandırmaya da gerek yok.

 • Nurgül karataş

  İnsanların bilinçaltına fark ettirmedn yerleştiriyorlar. Çocukların yoldn çıkmasına sebep oluyorlar. Toplumumuzun ahlakını bozmaya çalışıyorlar.

  ALLAHINDN BUL YÜCEL…

 • nurgül karataş

  bunlar insan mı?

 • mahmut

  bu gördüklerime çok şaşırdım ama %60 ikna olmadım bazıları çok şüpheli şeyler dur bakim devamında neler var

 • endoplazmik

  yumos reklamındaki subliminal mesaj yanlıs gormediysem
  http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/pcq71whu/y_1.jpg.html

 • abdulcemat

  bence yorum yapanlar biraz arastırdıktan sonra tekrar baksınlar!! bilimsel olarak acıklanmıs birsey insanlar bu ufak detayları algılayamaz yada algılamadıklarını zanneder ama beyin o kucucuk detayları algılar ve bilinc altına yerlesir… butun reklamlarda vardır gozle gorulemicek ama beynin algılayabilicegi ve bilinc altına yerlesicek bilgiler.

 • —–

  Kendini modern çağdaş veya zeki uyanık gören ve cehaletinin farkında olmayan bir vatandaşın garipsenecek kadar bilgisizce yazdığı basit bir yorum sadece. Böyle bir bilinç altı müdahaleyi komplo zannedecek kadar zeki bir vatandaş. Milletimiz internette saçma sapan facebook msn gibi ortamlarda vakit kaybedeceğine internet denilen nimetten biraz faydalanmak için çaba gösterseler bu kadar cahiliyyet kalmaz herhalde.

 • memet

  paranoyakmısın kardeşim hadi şeytanla ilğili olam kısmı anladım hadi hınzırlıkla karışık empoze eden animasyon sanatçılarına attığın yaftayıda geçtim ( O ÇİZGİ FİLMDE O SAHNE GEREĞİ İNSANA İÇ GÜDÜSÜ OLAN CİNSELLİK ÖN PLANDA ADAMLARDA ONU VERMİŞ ALT METNİ DAHA ALTA İNDİRGEMİŞLER ) soyunu siktigim aptallığınız ne zaman kuruycak ulan otobüslerde minibüsler de gayleğinizden sabgınlıgınıza ne varsa yaşanıyo ona bi çare bulalaım adam olup devletten otobüs isteyelim ona da terörist demezler heralde dimi diyen yok … ULAN SABAH EREKTESİYLE O OTOBÜSLERDE KARDEŞSİNİZ DİMİ AKLINIZDAN GEÇMEZ … SUS VE NE OLUR O ZEKİ GÖREN BEYNİNİ GERÇEGE ÇEVİR