Kişisel Başarı

Güncel

ÖNYARGI….

ÖNYARGI….
Mart 08
20:05 2011


Önyargıdan uzak mutlu akşamlar dilerim:) Uzaklarda bir köyde,kocası-çocuğu doğmadan ölmüş ve tek başına yaşıyan hamile bir kadın vardı..kadın kendisine arkadaş olması için dağda yaralı olarak bulduğu bir ceylanı evine alıp beslemeye başladı…ceylan kadının yanından bir an bile ayrılmazdı..her ne kadar evcil bir hayvan olmasada oldukça uysallaşmıştı..bir kaç ay sonra kadının çocuğu doğdu..tek başına tüm zorluklara göğüs germek ve yavrusuna bakmak oldukça zordu…günler geçti..kadın bir gün bir kaç dakikalığınada olsa evden ayrılmak ve yavrusun bırakmak zorunda kaldı..ceylanla bebek evde yalnız kalmışlardı..aradan biraz zaman geçti ve anne eve geldi..ceylanı ve kanlı ağzını gördü..anne çıldırmışçasına ceylana saldırdı..ve oracıkta hayvanı öldürdü..tam o sırada içerideki odadan bir bebek sesi duyuldu..anne odaya hızla yöneldi..ve odada beşiği-beşiğin içindeki bebeği ve bebeğin yanında duran parçalanmış büyük bir yılanı gördü.. Alıntı..

Bu konuya benzer "Çok güzel bir aşk hikayesi....." başlıklı makalemizde aşk ve sevgi hakkında bilgiler verilmektedir. Okumanızı tavsiye ederiz..

Etiketler
Paylaş

Yazar Hakkında

muratdincer

muratdincer

Psikolojik danışman, Öğrencilere ve Velilere yönelik Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Sınav Kaygısı ve Baş etme Yöntemleri, Etkili İletişim Becerileri ,Karakter Eğitimi konularında seminerler vermektedir. Ayrıca Türkiye’nin kişisel gelişim alanında en başarılı sitesi olan www.kisiselbasari.com genel yöneticisidir.

Benzer Yazılar

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış!

Bu yazıya şu anda yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak ister misin?

Yorum Yazınız

Yorum Yazacağım

Yorumda mail adresiniz yayınlanmayacaktır.
Doldurulması zorunlu alanlar *