6:18 pm - Cumartesi Nisan 19, 2014

Subliminal Mesaj Örnekleri

Mar 26, 2011 2201 Görüntülenme kisiselbasari 72 yorum
120

başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda farkedilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından farkedilemezler ancak bu mesajların insan bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tekniklerin amaçları, etkililiği, kulanım sıklığı konuları tartışmalıdır ve şüphelidir. Doğruluğu ise ayrı bir tartşma konusudur.

Biz bu derlememizde www.kisiselbasari.com olarak örnekler araştırdık ve yorumsuz sunuyoruz..

Bu Çizgi Filmleri Küçük Çocukların İzlediklerini Unutmayın ve onlara verilen mesaja bakın…

Pepsi de masum değil…

Aslan Kralı Çizgi Filminden Örnekler

Bir önceki yazımız olan Fedakarlıklarıyla dünyayı değiştiren mucitler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal medaya hesaplarımız ile followKişisel Başarı takip etmek için kaydolmayı unutmayın!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
medium

Subliminal Ads – Bilinçaltı reklamlar

ackalin

Aç Kalın, Budala Kalın

İlginizi Çekecek Diğer Yazılar
72 Yorum to “Subliminal Mesaj Örnekleri”
 1. # 23 Eylül 2013 at 05:19

  Kenan Işlak o dediğin bizde olmaz …..Derya kardeş de anlayacak hayvanların aleni yaptığını insanlar yapamaz….eğitimli bir kadının söyleyeceği tarzı öğrenir umarım …..yaratılışı öğrenirse(veterinerlik okuması daha kolay öğrenmesi demektir)anlatma tarzını olumlu şekile sokar umarım…

 2. # 23 Eylül 2013 at 05:11

  derya yavuz……çok yıllar önce başlayan ve şimdi meyvelerini aldıkları bu yöntem halen kullanılıyor…..ve sen üniversitelerin sadece öğretim verildiği yerler olmadığını öğrenmelisin….ve ben dünyanın birçok ülkesini gezen ben Türkiye de ve Türk olarak doğduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum….Müslüman olarak ve İslamı tanımak ise gerçekten bir koruma kalkanı…senin medeni dediğin ülkelerde cinsellik sokak ortasında yapıldığı halde (gizli kapaklı değil asla)tecavüze uğrayanların dakika başı 10 u aştığını araştırdın mı hiç….değişik ülkelerden, yoksulu zengin,gelişmişi gelişmemişi o kadar çok örnek gösterebilirim ki sana….Kuran-ı Kerim den Meryem ve Nisa ve hatta İnsan surelerini okursan Allah tarafından ne kadar özel yaratıldığını ve bu güzel yaratılmanın kıymetini (gereği kadar olmasa da)sadece Türk toplumunun bildiğini ve bizin de kadınlar olarak bu değeri usulünce daha ileri taşımamız gerektiğini unutmamamız lazım….Toplumlarda bilinçli ve eğitimli ve hatta ahlaklı kadınlar varsa o toplum güçlüdür….Çünkü nesilleri kadın eğitir ve yetişdirir…Belden aşağı muhabbetler sadece şeytani zemini hazırlar….sonra bakmışsın ki satılan ve satın alınan ve hatta sömürülen bir köle grubu olarak yaşar ve ölürsün…..Akıllı ol……..Ahmet Öz kısmen haklı …yüzeysel bakmak zamanı değil meselelere….

 3. # 14 Eylül 2013 at 21:36

  Güzelim zaten burdaki amaç insanların o sex yazısını görüpte azmalarını sağlamak değilki burada bilinç altı mesaj veriliyor sen ben onu farkedemiyoruz ama beynimiz okuyor özelliklede çocuklarda ilerki zamanlarda kişilik bozukluklarını neden oluyor. sen şuanda bu resimlere çok saçma diyebilirsin ama bu resimlerin çocukların bilinç altında yarattığı etkiyi tahmin bile edemezsin bak kendi ağzınınla diyorsun çarpık ve sapkın düzenimiz diyorsun bu çarpık ve sapkın düzen bu beğenmediğin saçma gördüğünün bilinçaltı mesajcıların eseridir

 4. salih yar
  # 29 Aralık 2012 at 14:59

  aslında bunun iyi yöne çevireniliriz birkaç resime allah kelimesini koydum hiç belli etmiyo müzikleerede arkadan namz kıl diye bir komut ekliyorum çok etkili oldu test ettim

 5. Ahmet Öz
  # 26 Aralık 2012 at 10:25

  derya sen biriyle o işi yapmak istermisin annen yapmak istermi yada ailenden her hangi bir bayan??? bu tür şeyler normalmiş gibi göstere göstere alışıyorsunuz alışıyoruz,.. (lut a.s) kavmini allah (c.c.) neden yok etti git araştır. müslümanın rehberi kuran-ı kerim bunu herkes bilsin

 6. Ahmet Öz
  # 26 Aralık 2012 at 10:22

  o dediğin olay bu dünyada yinede sonuncu sırada… bütün medya kuruluşlarının patronları yabancı siyonistlerin işiş olduğu için yemeği nasıl ısıtırsa sen ben onu yiyoruz… biraz araştır medyadaki her safsataya inan ma git bir emniyete oradan sor ne oldu ne bitti..

 7. Ahmet Öz
  # 26 Aralık 2012 at 10:20

  sayın derya yavuz bugun sana küçük gelen şeyler yarın büyüyecek ve içinde olacak o yüzden kimsenin dalgaya alacağı bir konu değil bu iş.. eskiden ocağa 2 parça odun atılır etrafında bütün aile büyüklerin sohbetini dinlerdi şimdi aynı avde evlat babayı baba evladı görmek iztemez oldu

 8. Ahmet Öz
  # 26 Aralık 2012 at 10:17

  kızlar müzik çocuklar reklam ve çizgi film ve büyük anne ve teyzelerimiz hatta ninelerimiz ve dedelerimiz dizi kolik oldu. her film arasında 10-15 dk reklam konduğunu düşünürsen hiç temiz bir yanımız kalmamış gençlerin okulda olması gerekirken internetlerde iddia bayilerinde… vs birçok yerde artık kız erkek gizli gizli gezmeyi bıraktı çok şükür derken alalene açıktan yolda önümüzde bir birlerini yapmadıkları kaldı yakında oda olur bu gidişle adınada sosyallik özgürlük …. hiç düşündünüz mü cep telefonları neden yaygınlaştı…. internet neden yaygınlaştı… yahudiler dahi internete kısıtlama getirmeyi düşünürken müslümanım diyen kardeşlerin dahi evine yok çoçuk ödev için istiyor bahanesiyle bir şekilde evlere giriyor…

 9. eletro house
  # 08 Aralık 2012 at 21:45

  bazı elektronik müzikler varya, hani kulaklığı takıp dıp-dıss dinliyosunuz, işte onlar insan ruhunu dış etkenlere karşı yani negatif enerjiye karşı savunmasız hale getiriyormuşşş

 10. Fatmanur ulusoy
  # 03 Kasım 2012 at 11:43

  Gizli cinsellik içeren simgeleri algılamaya çocukların beyni zaten zorlanmaz çünkü günümüzde herşey açıkça görsel olarak zaten tv de sokaklardaki afişlerde marketlerde ortada…;)

 11. mehmet demirkaya özçelik
  # 06 Ekim 2012 at 15:35

  Hani bir vakitler, o kâfirler, seni tutup bağlamak veya öldürmek veya sürüp çıkarmak için sana tuzak kuruyorlardı da, onlar tuzak kurarken Allah da karşılığında tuzak kuruyordu. Öyle ya, Allah tuzakların en hayırlısını kurar.

 12. kevser
  # 24 Eylül 2012 at 21:06

  televizyonları tamamen evlerden kaldıralım…

 13. Nbg
  # 23 Eylül 2012 at 02:23

  Siz hasta mısınız kardeşim. Subliminal mesaj bir şeylerin orasına burasına işaret koymak değildir. Böyle şeyler yayınlayıp bilmeyen, öğrenmeye çalışan insanları da yanlış bilgilendiriyorsunuz. Her şey bir komplo zaten her şey illuminati. Bu da yeni moda. Illuminati hakkında bir halt bildiğiniz de yok zaten.

 14. # 25 Ağustos 2012 at 14:18

  Yav adamlar işe önceden başlamaışlar yani yeni bir örgüt değil bu. cok eskilere dayanıyorlar ve bu örgütteki üyelerde dünyadaki kategorolarin önemli kuruluşların sahibi.

 15. Derya Yavuz
  # 22 Temmuz 2012 at 03:15

  Satanistler ve masonlar sizinle dalga geçiyor o kadar fazla kafaya takmayın kimse sex yazısı görüp azmıyor :)

  • Erxhi Tetova
   # 07 Ağustos 2012 at 23:41

   Sen oyle diyesin Peki niye 20,30 yil once Kufur nedir bilmezdik ! shimdi ise aiyleyle seks filmleri izliyoruz ???

  • Derya Yavuz
   # 08 Ağustos 2012 at 11:38

   zaten cnsellik bu kadar gizli kapaklı olduğu için dünyada tacavüzde 1. sıradayız..

   • # 16 Eylül 2012 at 23:43

    burda tek kusur ailelerin ve okullarin derya hanim. Aslinda gizli kapakli bisey yok. Aile ayip diyip cocuguna hic birsey ogretmior. Cocuklarda ne ogrenirse sokaklarda kesfederek duyarak sapiksal bir ruh hali edinior.

   • ali hacıoğlu
    # 14 Kasım 2012 at 13:04

    peki amerika kaçıncı sırada ?

   • edep ya hu
    # 19 Aralık 2012 at 11:14

    sen görmüyosun zaten ordakini bilinç altına otomatik olarak alınıyo mesela en basiti kendine bakarak başlayabilirsin. gençlerdeki edep haya kavramlarının eksikliği namusun bu kadar basitleşmesi gençlerin acıncak durumda olmasının sebebi.. ve bir çok şey. Günümüzde bütün dizi ve filmlerde cinsellik içerikli olması size göre normal olabilir. ama bizim toplum değerleimiz bu kadar basit değildi önceden . dini değerlerden uzaklaşıldı . tabi bunu anlıycak kapasiteniz varsa :))

  • # 25 Ağustos 2012 at 21:01

   Derya Yavuz

  • Derya Yavuz
   # 25 Ağustos 2012 at 21:02

   Ismail Yurdakul ?

  • # 25 Ağustos 2012 at 21:03

   bır yandanda sole dıyebılırız deryyacım bızım ınsanlarımızın gozlerı kor oldugu ıcın aslında oda deıl yonlendırılıyoruz sadece sorgulayalım sadece tek buu kayıtsız kalmayalım bu anlamda turk mılletının basarısı tum dunyaya es deger olacaktır unutmayın sorgulayalımm….

  • Derya Yavuz
   # 25 Ağustos 2012 at 21:04

   sorgulamaya önce çarpık ve sapkın toplum düzenimizden başlamalıyız.

  • # 25 Ağustos 2012 at 21:12

   işte bende bundann bahsedıyorum cok gec dıyebılırım bu duzen yanı msjlar gızemlılık hallerı yonetım bıcımı we en onemlısı farkında olmdan yasamı bu denlı kabul etmek beence bu celseden sonra bu olusumun farkına warıp ınsanları dogruya yoneltmek bısekılde allah yardımcımız olsun :)
   zor ama…

  • # 25 Ağustos 2012 at 21:17

   aslında senın gıbı benım gıbı arkadasların bayan arkadaslarımın erkek arkadaslarımın ozellıkle genclerın buna yonelmesı bu konu hakkında yogunlasmasını ısterım ısterımkı bıze vaat edılır ıste buyuk adam olucaksn ulkeye yararın oluck vs onn ıcınde sorgula sorgula sorgula… heee rahatsız edıyorum kusura bakmayın (derya hanım)

  • Derya Yavuz
   # 25 Ağustos 2012 at 21:19

   sorgulamakla bitmiyor iş sesini çıkaracaksın korkmayacaksın.

  • # 25 Ağustos 2012 at 21:23

   ıste orada baslıyo hıkaye cesaret korkmamak tek bır yumruk olmak bılgılı we dogru bılgılendırmek sen we ben ıkı kısılık konsorsıyum olurmu bılmıyorum ama:) daha fzla daha daha fzla kısı olursak sesımızı duyuruck kadar ustesınden gelemesek bıle bseylerı deıstırırız mesela dusuncelerı…….

  • # 26 Ağustos 2012 at 21:27

   ooohooohoho hemen pes baksana…… :)

  • selçuk
   # 10 Kasım 2012 at 19:48

   kimsenin azdığı mazdığı yok zaten onlar insanların bilinç altına yerleşiyor ! bu zaten onların gizli örgütü

  • # 29 Kasım 2012 at 09:13

   derya hnm 1. sırada olduysak bazı seylerin sirazeden cıkmıslıgından

  • Narcissus Undaunted
   # 29 Kasım 2012 at 10:34

   Osmanlı döneminde öyle değildi de şimdi neden 1. sıradayız. Düşündün mü peki ?

  • # 05 Aralık 2012 at 21:11

   aynen ya artık her yer subliminal dolu o zaman ya biz zorluyoruz her gördüğümüze subliminal diyerek yada adamlar hakkaten iyice afedersiniz bokunu çıkarmışlar yani düşünsene kardeşim ya sagopa kajmer bile subliminal mesaj veriyor(muş) işe bak türkiyenin yarısı mason çıktı aga bide cinsellikle ilgili subliminallere gelirsek yani bir bilim dergisi alıyosun arkasında bikinili manken resmi var yani günümüzde artık sıradan karşılanmaya başlamış bu cinsellik olayı boşanma davası açan bir adam veya da kadın gerekçe olarak aldatıldıgını söylese hakim biraz daha düşünün der yollar yani bu toplumda subliminallere gerek bile yok açsın izlesin muheşem yüzyılı kanuniyi öğrencem diye baya bişey öğrenir insan o diziden kanuninin 30 yılı at sırtında geçmiş ama muhteşem yüzyıl at olayını biraz yanlış anlamış böyle rezil bir dizi olamaz anlatmaya çalıştıgım artık gizliden vermelerine gerek yok bu mesajları çocukların tv başında 1 saat dizi izlese hertürlü cinsellikten nasibini alır o yüzden ben artık çok umursamıyorum bu sex yazılarını felan neyse çok konuştum galiba buraya kadar okuyan herkeze teşekkür ediyorum benimle aynı görüşte olmayan insanlar mutlaka vardır herkezin düşüncesine saygım sonsuz

   • hilal ay
    # 11 Ocak 2013 at 11:13

    helal

  • # 15 Ocak 2013 at 07:34

   Derya Yavuz Çocukların bakış açısı yani görme özelliği yetişkinlerden farklıdır. ^3 boyutlu resimler vardır. Bir süre baktıktan sonra belirginleşir. Bazıları onları göremez. Ama çocuklar bunu bakar bakmaz anlarlar. Bilinçaltına kaydederler. Daha sonra bu ileride onlara tanıdık gelir. Tanıdığı şeylere korku duymaz ve o yönde bir istikamet çizer

  • # 23 Şubat 2013 at 22:41

   Erxhi Memedi sen izleye bilirsin ama TÜRK aile yapısına vede örf ve adetlerimize göre yakışmaz bir TÜRK'E aileyle porno film izlemek

  • # 02 Nisan 2013 at 13:52

   cinselliğin alenen olduğu memleketlerde tecavüze gerek kalmıyorda ondan.
   zaten onlarda işin zevkine varınca artık sırada eşlerini değiştirme geliyor. bununda ötesi artık bisexuel ilişkiler oluyor. sen minicik aklınla konuş derya. bizde sıradan olarak görülebilen bir reklam afişi amerikada sürücülerin dikkatini dağıtıyor diye toplatılabiliyor. madem cinsellik gizli saklı değil nedendir bu avrupa ve amerikanın abazalıkları. öyle rezillerki kadınlar artık erkeklere tecavüz ediyor. öğrencisini taciz eden bayan öğretmenleri sürekli okuyoruz renkli sayfalarda

 16. yunus genc
  # 22 Temmuz 2012 at 03:09

  bir cok yerde kullaniliyor subliminal mesaj ozellikle de internette son zamanlarda illuminati piramidi tek gozlu deccal cok moda oldu ve tabiki de haç . ama gecen gun rasgele youtube da izledigim bir video son derece ilgimi cekti bu kadar acik ve net bir sekilde mustehcen goruntulerin gosterilmesi son derece ilgimi cekti.
  vaktiniz olursa bir bakin amaclarinin ne oldugunu tam olarak bilmiyorum ama genellikle cizgi film sektorunu kullanarak cocuklarin bilincaltina girmeyi cok iyi basariyorlar ee ne de olsa agac yasken egilir demis atalarimiz… yotube arama kismina ‘ team spirit’ yazinca cikan ilk video.

 17. Meryem Ahmet Annadınç
  # 20 Mayıs 2012 at 18:28

  ya ben insan değilim ya siz insan değilsiniz ve bir avuç beyinsizsiniz, ama bunlara bakıpda vaybe neler varmış diyorsanız harbi gerizekalısnız ya ! yapmayın

  • Nur
   # 28 Ağustos 2012 at 23:57

   hahaha kesinlikle katılıyorum ya orda yok şeytan varmış temsili resmi geyikmiş arkadaş ben onun şeytan olduğunu bile bilmezken adını sanını duymamışken nasıl olacakda kafam o mesajı kaydedece bide ben ona tapacam sizde tutup var vuuyy diyorsunuz gerçktn insan mısınız ya videonn bir başında s öbür başında x var ooo sex yazıo diyecekler ve ben buna inanıcm :) sonrada artık yollu olurumm gerçkten dalga geçiyor olmalısınız :) sana katılıyrm meryem :)

 18. MuSTaFa TEKİN
  # 12 Mayıs 2012 at 18:02

  hayır ama ilk bakışta ablayan bilinç altı güçlü olan kişileri etkilemek için yapılıyor…

 19. Hüseyin Tanış
  # 05 Mayıs 2012 at 20:10

  allahım sana inanan kullarını, bize gönderdiğin peygamberleri, kuran-ı kerimi kabuleden kullarını seytanın vesveselerinden, onun kandırdığı insanların oyunlarından bizi ve daha doğmamış kullarını koru rabbim.

  • ydm dd
   # 09 Mayıs 2012 at 09:20

   Amin

  • Berke Dogan
   # 09 Mayıs 2012 at 17:10

   Amin.

  • MusTafa TeKin
   # 12 Mayıs 2012 at 17:52

   AMİN…

  • # 26 Mayıs 2012 at 20:37

   insallahhhhhhhh.bu arada amin kelimesinin nerden geldigini arastirin bakalim sonuc nereye cikacak?ILLUMINATI!!!

  • Hüseyin Tanış
   # 20 Haziran 2012 at 19:18

   sanmıyorum sebebiyse bu kelime müslümanlığın başından beri kullanılıyor olmalı çünki. araştırmadan konuşuyorum şu anda

 20. # 30 Nisan 2012 at 13:07

  aradaşlar dinlediğimiz şarkılara kadar dikkat edeim iliminati son 10 yılda iyice çoştu ne kdr iyi bildiğimiz sanatçılar bile böyle pislik

 21. Berk Deniz Aslan
  # 28 Nisan 2012 at 15:48

  bu ne lan böyle

 22. # 08 Nisan 2012 at 13:56

  Bilinçaltı Mesaj Programı v 1.1 bilinçaltınıza mesajlar göndermek için hizmetinize sunulmuştur.Bilgisayar başında geçireceğiniz her anı, yani oyun oynarken, internette gezinirken ve hatta çalışırken kullandIğınız her zamanı bilinçaltınıza mesaj göndermek maksadıyla değerlendirebilirsiniz. Bilinçaltı mesajlarını kişisel gelişim, terapi ile özel ve iş hayatınızı canlandırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Programdan maksimum faydayı sağlayabilmek için düzenli olarak programı çalıştırmalısınız. Yazılımın yaptığı şey belirlediğimiz aralıklarla ekranın herhangi bir yerinde çok kısa süreli mesajlar göstermektir.

  http://www.kendinyap.gen.tr/software/58-software/404-subliminal-messages-software.html

  • HAMİT ALTIN
   # 17 Mayıs 2012 at 10:16

   söylediğiniz şey tamamamen yanlış cahil olmayın A-z-R-a-İ-L

 23. Gülveli Kaya
  # 31 Mart 2012 at 07:02

  bazı uluslararası firmaların bu yöntemi kullandığını bilmeyen yok zaten. bu bir teknik. ancak örneklerin özellikle türk kaynaklı olanları paronayakça ve fazla zorlama. inandırıcı olmak için karalama yapmamak lazım.

  • Kelebek Etkisi
   # 31 Mart 2012 at 07:24

   Ben inanıyorum bunlara çünkü biraz araştırdıktan sonra dikkatle baktığınız zaman bulmamak imkansız, özellikle kliplere dikkat etmek lazım hande yener atiye Tarkan kliplerinin deşifrelerini izlerseniz ne dediğimi anlayacaksınız kimse masum degil hele hele tv sektörü hiç masum degil persil jel ve palmoliv duş jeli üzerinde ki mesaj bariz ortada sadece dikkatli bakmak yetiyor.. Subliminal mesajlar her yerde…

  • # 15 Mayıs 2012 at 22:04

   Hocam,Galeri Soyut' ta açmış olduğunuz "Dün – Bugün – Yarın" serginizi tebrik ederim..Başarılarınızın devamını dilerim..Sevgilerimle..(Beni profilinize eklerseniz memnun olurum) E.Sezer

 24. Ömür Oran
  # 26 Mart 2012 at 15:20

  Buna inanmıyorum bu gerçek olamaz !

  • MusTafa TeKin
   # 12 Mayıs 2012 at 17:52

   ama gerçek

 25. # 14 Mart 2012 at 20:49

  Çocuklarımızın seyrettiklerine dikkat edelim

 26. bengü
  # 14 Mart 2012 at 17:40

  Ben bir kalemlik aldım bir markadan harfler var bir kaç yeri öyle üstüste gelmişki bildiğiniz sex yazıyor

 27. Ahmet Küçük
  # 09 Mart 2012 at 18:29

  sen sex yapasın yada mason olasın diye vermiyor sana o mesajı senin bilinç altın o gördüklerini kaydediyor ve sana iyi bir şeymiş gibi gözüküyor. daha çok çocuklarda etkili oluyor çünkü onlar daha masonluğun ne demek olduğunu bilmezken bu herifler onun bilinç altına iyi bir şeymiş gibi kodluyo onu.r olay bu.

 28. Ahmet efe yavuz
  # 05 Mart 2012 at 16:24

  ama şumu düşünmüyosunuz şimdi bu bize seks yapma isteğimi sağlıcak o işaretler bizi mason mu yapcak

 29. deşifre
  # 28 Şubat 2012 at 13:16

  gayet her şey ortada hala uyanamayan var

 30. muktedir iktidarsız
  # 19 Şubat 2012 at 11:11

  Sübliminal mesajlar var, sosyal medya ve medya aracılığı ile hatta sokakta bile bilinç altımız doldurulmakta bunlar ile. lakin arada çok saçma ve alakasız şeyler de gördüm, insanları boş yere şüphelendirmeye gerek yok. ya da bu kadar ciddi bir konuyu bu kadar alakasız resimler ile sulandırmaya da gerek yok.

 31. Nurgül karataş
  # 16 Şubat 2012 at 11:37

  İnsanların bilinçaltına fark ettirmedn yerleştiriyorlar. Çocukların yoldn çıkmasına sebep oluyorlar. Toplumumuzun ahlakını bozmaya çalışıyorlar.

  ALLAHINDN BUL YÜCEL…

 32. nurgül karataş
  # 16 Şubat 2012 at 11:33

  bunlar insan mı?

 33. mahmut
  # 05 Şubat 2012 at 21:46

  bu gördüklerime çok şaşırdım ama %60 ikna olmadım bazıları çok şüpheli şeyler dur bakim devamında neler var

 34. endoplazmik
  # 28 Ocak 2012 at 12:17

  yumos reklamındaki subliminal mesaj yanlıs gormediysem
  http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/pcq71whu/y_1.jpg.html

 35. abdulcemat
  # 27 Ocak 2012 at 01:59

  bence yorum yapanlar biraz arastırdıktan sonra tekrar baksınlar!! bilimsel olarak acıklanmıs birsey insanlar bu ufak detayları algılayamaz yada algılamadıklarını zanneder ama beyin o kucucuk detayları algılar ve bilinc altına yerlesir… butun reklamlarda vardır gozle gorulemicek ama beynin algılayabilicegi ve bilinc altına yerlesicek bilgiler.

 36. -----
  # 02 Ocak 2012 at 11:04

  Kendini modern çağdaş veya zeki uyanık gören ve cehaletinin farkında olmayan bir vatandaşın garipsenecek kadar bilgisizce yazdığı basit bir yorum sadece. Böyle bir bilinç altı müdahaleyi komplo zannedecek kadar zeki bir vatandaş. Milletimiz internette saçma sapan facebook msn gibi ortamlarda vakit kaybedeceğine internet denilen nimetten biraz faydalanmak için çaba gösterseler bu kadar cahiliyyet kalmaz herhalde.

 37. memet
  # 19 Aralık 2011 at 21:56

  paranoyakmısın kardeşim hadi şeytanla ilğili olam kısmı anladım hadi hınzırlıkla karışık empoze eden animasyon sanatçılarına attığın yaftayıda geçtim ( O ÇİZGİ FİLMDE O SAHNE GEREĞİ İNSANA İÇ GÜDÜSÜ OLAN CİNSELLİK ÖN PLANDA ADAMLARDA ONU VERMİŞ ALT METNİ DAHA ALTA İNDİRGEMİŞLER ) soyunu siktigim aptallığınız ne zaman kuruycak ulan otobüslerde minibüsler de gayleğinizden sabgınlıgınıza ne varsa yaşanıyo ona bi çare bulalaım adam olup devletten otobüs isteyelim ona da terörist demezler heralde dimi diyen yok … ULAN SABAH EREKTESİYLE O OTOBÜSLERDE KARDEŞSİNİZ DİMİ AKLINIZDAN GEÇMEZ … SUS VE NE OLUR O ZEKİ GÖREN BEYNİNİ GERÇEGE ÇEVİR

 38. MusTafa TeKin
  # 12 Mayıs 2012 at 17:53

  adamlar neler yapıyo kardeş görüyon değilmi işte bu yüzden COCA COLA içme içenleride uyar…

 39. # 26 Mayıs 2012 at 20:37

  IS COLAYLA SINIRLI KALSA IYI ONA BAKARSAN KÖR OLMAK LAZIM BU DEVIRDE

Bu Yazıya Yorum Yapabilirsiniz