Kişisel Başarı

Güncel

Subliminal Mesaj Örnekleri

Subliminal Mesaj Örnekleri
Mart 26
08:38 2011

Subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda farkedilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından farkedilemezler ancak bu mesajların insan bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tekniklerin amaçları, etkililiği, kulanım sıklığı konuları tartışmalıdır ve şüphelidir. Doğruluğu ise ayrı bir tartşma konusudur.

Biz bu derlememizde www.kisiselbasari.com olarak örnekler araştırdık ve yorumsuz sunuyoruz..

Bu Çizgi Filmleri Küçük Çocukların İzlediklerini Unutmayın ve onlara verilen mesaja bakın…

Pepsi de masum değil…

Aslan Kralı Çizgi Filminden Örnekler

Bir önceki yazımız olan Fedakarlıklarıyla dünyayı değiştiren mucitler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar Hakkında

kisiselbasari

kisiselbasari

2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

72 Yorum

 1. Gönül Ülkü
  Gönül Ülkü Eylül 23, 05:19

  Kenan Işlak o dediğin bizde olmaz …..Derya kardeş de anlayacak hayvanların aleni yaptığını insanlar yapamaz….eğitimli bir kadının söyleyeceği tarzı öğrenir umarım …..yaratılışı öğrenirse(veterinerlik okuması daha kolay öğrenmesi demektir)anlatma tarzını olumlu şekile sokar umarım…

  Reply to this comment
 2. Gönül Ülkü
  Gönül Ülkü Eylül 23, 05:11

  derya yavuz……çok yıllar önce başlayan ve şimdi meyvelerini aldıkları bu yöntem halen kullanılıyor…..ve sen üniversitelerin sadece öğretim verildiği yerler olmadığını öğrenmelisin….ve ben dünyanın birçok ülkesini gezen ben Türkiye de ve Türk olarak doğduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum….Müslüman olarak ve İslamı tanımak ise gerçekten bir koruma kalkanı…senin medeni dediğin ülkelerde cinsellik sokak ortasında yapıldığı halde (gizli kapaklı değil asla)tecavüze uğrayanların dakika başı 10 u aştığını araştırdın mı hiç….değişik ülkelerden, yoksulu zengin,gelişmişi gelişmemişi o kadar çok örnek gösterebilirim ki sana….Kuran-ı Kerim den Meryem ve Nisa ve hatta İnsan surelerini okursan Allah tarafından ne kadar özel yaratıldığını ve bu güzel yaratılmanın kıymetini (gereği kadar olmasa da)sadece Türk toplumunun bildiğini ve bizin de kadınlar olarak bu değeri usulünce daha ileri taşımamız gerektiğini unutmamamız lazım….Toplumlarda bilinçli ve eğitimli ve hatta ahlaklı kadınlar varsa o toplum güçlüdür….Çünkü nesilleri kadın eğitir ve yetişdirir…Belden aşağı muhabbetler sadece şeytani zemini hazırlar….sonra bakmışsın ki satılan ve satın alınan ve hatta sömürülen bir köle grubu olarak yaşar ve ölürsün…..Akıllı ol……..Ahmet Öz kısmen haklı …yüzeysel bakmak zamanı değil meselelere….

  Reply to this comment
 3. Eser Gül
  Eser Gül Eylül 14, 21:36

  Güzelim zaten burdaki amaç insanların o sex yazısını görüpte azmalarını sağlamak değilki burada bilinç altı mesaj veriliyor sen ben onu farkedemiyoruz ama beynimiz okuyor özelliklede çocuklarda ilerki zamanlarda kişilik bozukluklarını neden oluyor. sen şuanda bu resimlere çok saçma diyebilirsin ama bu resimlerin çocukların bilinç altında yarattığı etkiyi tahmin bile edemezsin bak kendi ağzınınla diyorsun çarpık ve sapkın düzenimiz diyorsun bu çarpık ve sapkın düzen bu beğenmediğin saçma gördüğünün bilinçaltı mesajcıların eseridir

  Reply to this comment
 4. salih yar
  salih yar Aralık 29, 14:59

  aslında bunun iyi yöne çevireniliriz birkaç resime allah kelimesini koydum hiç belli etmiyo müzikleerede arkadan namz kıl diye bir komut ekliyorum çok etkili oldu test ettim

  Reply to this comment
 5. Ahmet Öz
  Ahmet Öz Aralık 26, 10:25

  derya sen biriyle o işi yapmak istermisin annen yapmak istermi yada ailenden her hangi bir bayan??? bu tür şeyler normalmiş gibi göstere göstere alışıyorsunuz alışıyoruz,.. (lut a.s) kavmini allah (c.c.) neden yok etti git araştır. müslümanın rehberi kuran-ı kerim bunu herkes bilsin

  Reply to this comment
 6. Ahmet Öz
  Ahmet Öz Aralık 26, 10:22

  o dediğin olay bu dünyada yinede sonuncu sırada… bütün medya kuruluşlarının patronları yabancı siyonistlerin işiş olduğu için yemeği nasıl ısıtırsa sen ben onu yiyoruz… biraz araştır medyadaki her safsataya inan ma git bir emniyete oradan sor ne oldu ne bitti..

  Reply to this comment
 7. Ahmet Öz
  Ahmet Öz Aralık 26, 10:20

  sayın derya yavuz bugun sana küçük gelen şeyler yarın büyüyecek ve içinde olacak o yüzden kimsenin dalgaya alacağı bir konu değil bu iş.. eskiden ocağa 2 parça odun atılır etrafında bütün aile büyüklerin sohbetini dinlerdi şimdi aynı avde evlat babayı baba evladı görmek iztemez oldu

  Reply to this comment
 8. Ahmet Öz
  Ahmet Öz Aralık 26, 10:17

  kızlar müzik çocuklar reklam ve çizgi film ve büyük anne ve teyzelerimiz hatta ninelerimiz ve dedelerimiz dizi kolik oldu. her film arasında 10-15 dk reklam konduğunu düşünürsen hiç temiz bir yanımız kalmamış gençlerin okulda olması gerekirken internetlerde iddia bayilerinde… vs birçok yerde artık kız erkek gizli gizli gezmeyi bıraktı çok şükür derken alalene açıktan yolda önümüzde bir birlerini yapmadıkları kaldı yakında oda olur bu gidişle adınada sosyallik özgürlük …. hiç düşündünüz mü cep telefonları neden yaygınlaştı…. internet neden yaygınlaştı… yahudiler dahi internete kısıtlama getirmeyi düşünürken müslümanım diyen kardeşlerin dahi evine yok çoçuk ödev için istiyor bahanesiyle bir şekilde evlere giriyor…

  Reply to this comment
 9. eletro house
  eletro house Aralık 08, 21:45

  bazı elektronik müzikler varya, hani kulaklığı takıp dıp-dıss dinliyosunuz, işte onlar insan ruhunu dış etkenlere karşı yani negatif enerjiye karşı savunmasız hale getiriyormuşşş

  Reply to this comment
 10. Fatmanur ulusoy
  Fatmanur ulusoy Kasım 03, 11:43

  Gizli cinsellik içeren simgeleri algılamaya çocukların beyni zaten zorlanmaz çünkü günümüzde herşey açıkça görsel olarak zaten tv de sokaklardaki afişlerde marketlerde ortada…;)

  Reply to this comment
 11. mehmet demirkaya özçelik
  mehmet demirkaya özçelik Ekim 06, 15:35

  Hani bir vakitler, o kâfirler, seni tutup bağlamak veya öldürmek veya sürüp çıkarmak için sana tuzak kuruyorlardı da, onlar tuzak kurarken Allah da karşılığında tuzak kuruyordu. Öyle ya, Allah tuzakların en hayırlısını kurar.

  Reply to this comment
 12. kevser
  kevser Eylül 24, 21:06

  televizyonları tamamen evlerden kaldıralım…

  Reply to this comment
 13. Nbg
  Nbg Eylül 23, 02:23

  Siz hasta mısınız kardeşim. Subliminal mesaj bir şeylerin orasına burasına işaret koymak değildir. Böyle şeyler yayınlayıp bilmeyen, öğrenmeye çalışan insanları da yanlış bilgilendiriyorsunuz. Her şey bir komplo zaten her şey illuminati. Bu da yeni moda. Illuminati hakkında bir halt bildiğiniz de yok zaten.

  Reply to this comment
 14. Sabrinin Şutuyum Ben
  Sabrinin Şutuyum Ben Ağustos 25, 14:18

  Yav adamlar işe önceden başlamaışlar yani yeni bir örgüt değil bu. cok eskilere dayanıyorlar ve bu örgütteki üyelerde dünyadaki kategorolarin önemli kuruluşların sahibi.

  Reply to this comment
 15. Derya Yavuz
  Derya Yavuz Temmuz 22, 03:15

  Satanistler ve masonlar sizinle dalga geçiyor o kadar fazla kafaya takmayın kimse sex yazısı görüp azmıyor :)

  Reply to this comment
  • Erxhi Tetova
   Erxhi Tetova Ağustos 07, 23:41

   Sen oyle diyesin Peki niye 20,30 yil once Kufur nedir bilmezdik ! shimdi ise aiyleyle seks filmleri izliyoruz ???

   Reply to this comment
  • Derya Yavuz
   Derya Yavuz Ağustos 08, 11:38

   zaten cnsellik bu kadar gizli kapaklı olduğu için dünyada tacavüzde 1. sıradayız..

   Reply to this comment
   • Espirix35
    Espirix35 Eylül 16, 23:43

    burda tek kusur ailelerin ve okullarin derya hanim. Aslinda gizli kapakli bisey yok. Aile ayip diyip cocuguna hic birsey ogretmior. Cocuklarda ne ogrenirse sokaklarda kesfederek duyarak sapiksal bir ruh hali edinior.

    Reply to this comment
   • ali hacıoğlu
    ali hacıoğlu Kasım 14, 13:04

    peki amerika kaçıncı sırada ?

    Reply to this comment
   • edep ya hu
    edep ya hu Aralık 19, 11:14

    sen görmüyosun zaten ordakini bilinç altına otomatik olarak alınıyo mesela en basiti kendine bakarak başlayabilirsin. gençlerdeki edep haya kavramlarının eksikliği namusun bu kadar basitleşmesi gençlerin acıncak durumda olmasının sebebi.. ve bir çok şey. Günümüzde bütün dizi ve filmlerde cinsellik içerikli olması size göre normal olabilir. ama bizim toplum değerleimiz bu kadar basit değildi önceden . dini değerlerden uzaklaşıldı . tabi bunu anlıycak kapasiteniz varsa :))

    Reply to this comment
  • Ismail Yurdakul
   Ismail Yurdakul Ağustos 25, 21:01

   Derya Yavuz

   Reply to this comment
  • Derya Yavuz
   Derya Yavuz Ağustos 25, 21:02

   Ismail Yurdakul ?

   Reply to this comment
  • Ismail Yurdakul
   Ismail Yurdakul Ağustos 25, 21:03

   bır yandanda sole dıyebılırız deryyacım bızım ınsanlarımızın gozlerı kor oldugu ıcın aslında oda deıl yonlendırılıyoruz sadece sorgulayalım sadece tek buu kayıtsız kalmayalım bu anlamda turk mılletının basarısı tum dunyaya es deger olacaktır unutmayın sorgulayalımm….

   Reply to this comment
  • Derya Yavuz
   Derya Yavuz Ağustos 25, 21:04

   sorgulamaya önce çarpık ve sapkın toplum düzenimizden başlamalıyız.

   Reply to this comment
  • Ismail Yurdakul
   Ismail Yurdakul Ağustos 25, 21:12

   işte bende bundann bahsedıyorum cok gec dıyebılırım bu duzen yanı msjlar gızemlılık hallerı yonetım bıcımı we en onemlısı farkında olmdan yasamı bu denlı kabul etmek beence bu celseden sonra bu olusumun farkına warıp ınsanları dogruya yoneltmek bısekılde allah yardımcımız olsun :)
   zor ama…

   Reply to this comment
  • Ismail Yurdakul
   Ismail Yurdakul Ağustos 25, 21:17

   aslında senın gıbı benım gıbı arkadasların bayan arkadaslarımın erkek arkadaslarımın ozellıkle genclerın buna yonelmesı bu konu hakkında yogunlasmasını ısterım ısterımkı bıze vaat edılır ıste buyuk adam olucaksn ulkeye yararın oluck vs onn ıcınde sorgula sorgula sorgula… heee rahatsız edıyorum kusura bakmayın (derya hanım)

   Reply to this comment
  • Derya Yavuz
   Derya Yavuz Ağustos 25, 21:19

   sorgulamakla bitmiyor iş sesini çıkaracaksın korkmayacaksın.

   Reply to this comment
  • Ismail Yurdakul
   Ismail Yurdakul Ağustos 25, 21:23

   ıste orada baslıyo hıkaye cesaret korkmamak tek bır yumruk olmak bılgılı we dogru bılgılendırmek sen we ben ıkı kısılık konsorsıyum olurmu bılmıyorum ama:) daha fzla daha daha fzla kısı olursak sesımızı duyuruck kadar ustesınden gelemesek bıle bseylerı deıstırırız mesela dusuncelerı…….

   Reply to this comment
  • Ismail Yurdakul
   Ismail Yurdakul Ağustos 26, 21:27

   ooohooohoho hemen pes baksana…… :)

   Reply to this comment
  • selçuk
   selçuk Kasım 10, 19:48

   kimsenin azdığı mazdığı yok zaten onlar insanların bilinç altına yerleşiyor ! bu zaten onların gizli örgütü

   Reply to this comment
  • Esra Sen Yurt
   Esra Sen Yurt Kasım 29, 09:13

   derya hnm 1. sırada olduysak bazı seylerin sirazeden cıkmıslıgından

   Reply to this comment
  • Narcissus Undaunted
   Narcissus Undaunted Kasım 29, 10:34

   Osmanlı döneminde öyle değildi de şimdi neden 1. sıradayız. Düşündün mü peki ?

   Reply to this comment
  • Onur Kaan Ayna
   Onur Kaan Ayna Aralık 05, 21:11

   aynen ya artık her yer subliminal dolu o zaman ya biz zorluyoruz her gördüğümüze subliminal diyerek yada adamlar hakkaten iyice afedersiniz bokunu çıkarmışlar yani düşünsene kardeşim ya sagopa kajmer bile subliminal mesaj veriyor(muş) işe bak türkiyenin yarısı mason çıktı aga bide cinsellikle ilgili subliminallere gelirsek yani bir bilim dergisi alıyosun arkasında bikinili manken resmi var yani günümüzde artık sıradan karşılanmaya başlamış bu cinsellik olayı boşanma davası açan bir adam veya da kadın gerekçe olarak aldatıldıgını söylese hakim biraz daha düşünün der yollar yani bu toplumda subliminallere gerek bile yok açsın izlesin muheşem yüzyılı kanuniyi öğrencem diye baya bişey öğrenir insan o diziden kanuninin 30 yılı at sırtında geçmiş ama muhteşem yüzyıl at olayını biraz yanlış anlamış böyle rezil bir dizi olamaz anlatmaya çalıştıgım artık gizliden vermelerine gerek yok bu mesajları çocukların tv başında 1 saat dizi izlese hertürlü cinsellikten nasibini alır o yüzden ben artık çok umursamıyorum bu sex yazılarını felan neyse çok konuştum galiba buraya kadar okuyan herkeze teşekkür ediyorum benimle aynı görüşte olmayan insanlar mutlaka vardır herkezin düşüncesine saygım sonsuz

   Reply to this comment
  • Last Harbour Freedom
   Last Harbour Freedom Ocak 15, 07:34

   Derya Yavuz Çocukların bakış açısı yani görme özelliği yetişkinlerden farklıdır. ^3 boyutlu resimler vardır. Bir süre baktıktan sonra belirginleşir. Bazıları onları göremez. Ama çocuklar bunu bakar bakmaz anlarlar. Bilinçaltına kaydederler. Daha sonra bu ileride onlara tanıdık gelir. Tanıdığı şeylere korku duymaz ve o yönde bir istikamet çizer

   Reply to this comment
  • Murat Ünsal
   Murat Ünsal Şubat 23, 22:41

   Erxhi Memedi sen izleye bilirsin ama TÜRK aile yapısına vede örf ve adetlerimize göre yakışmaz bir TÜRK'E aileyle porno film izlemek

   Reply to this comment
  • Aydın Aydoğdu
   Aydın Aydoğdu Nisan 02, 13:52

   cinselliğin alenen olduğu memleketlerde tecavüze gerek kalmıyorda ondan.
   zaten onlarda işin zevkine varınca artık sırada eşlerini değiştirme geliyor. bununda ötesi artık bisexuel ilişkiler oluyor. sen minicik aklınla konuş derya. bizde sıradan olarak görülebilen bir reklam afişi amerikada sürücülerin dikkatini dağıtıyor diye toplatılabiliyor. madem cinsellik gizli saklı değil nedendir bu avrupa ve amerikanın abazalıkları. öyle rezillerki kadınlar artık erkeklere tecavüz ediyor. öğrencisini taciz eden bayan öğretmenleri sürekli okuyoruz renkli sayfalarda

   Reply to this comment
 16. yunus genc
  yunus genc Temmuz 22, 03:09

  bir cok yerde kullaniliyor subliminal mesaj ozellikle de internette son zamanlarda illuminati piramidi tek gozlu deccal cok moda oldu ve tabiki de haç . ama gecen gun rasgele youtube da izledigim bir video son derece ilgimi cekti bu kadar acik ve net bir sekilde mustehcen goruntulerin gosterilmesi son derece ilgimi cekti.
  vaktiniz olursa bir bakin amaclarinin ne oldugunu tam olarak bilmiyorum ama genellikle cizgi film sektorunu kullanarak cocuklarin bilincaltina girmeyi cok iyi basariyorlar ee ne de olsa agac yasken egilir demis atalarimiz… yotube arama kismina ‘ team spirit’ yazinca cikan ilk video.

  Reply to this comment
 17. Meryem Ahmet Annadınç
  Meryem Ahmet Annadınç Mayıs 20, 18:28

  ya ben insan değilim ya siz insan değilsiniz ve bir avuç beyinsizsiniz, ama bunlara bakıpda vaybe neler varmış diyorsanız harbi gerizekalısnız ya ! yapmayın

  Reply to this comment
  • Nur
   Nur Ağustos 28, 23:57

   hahaha kesinlikle katılıyorum ya orda yok şeytan varmış temsili resmi geyikmiş arkadaş ben onun şeytan olduğunu bile bilmezken adını sanını duymamışken nasıl olacakda kafam o mesajı kaydedece bide ben ona tapacam sizde tutup var vuuyy diyorsunuz gerçktn insan mısınız ya videonn bir başında s öbür başında x var ooo sex yazıo diyecekler ve ben buna inanıcm :) sonrada artık yollu olurumm gerçkten dalga geçiyor olmalısınız :) sana katılıyrm meryem :)

   Reply to this comment
 18. MuSTaFa TEKİN
  MuSTaFa TEKİN Mayıs 12, 18:02

  hayır ama ilk bakışta ablayan bilinç altı güçlü olan kişileri etkilemek için yapılıyor…

  Reply to this comment
 19. Hüseyin Tanış
  Hüseyin Tanış Mayıs 05, 20:10

  allahım sana inanan kullarını, bize gönderdiğin peygamberleri, kuran-ı kerimi kabuleden kullarını seytanın vesveselerinden, onun kandırdığı insanların oyunlarından bizi ve daha doğmamış kullarını koru rabbim.

  Reply to this comment
 20. Hakan Kaybol
  Hakan Kaybol Nisan 30, 13:07

  aradaşlar dinlediğimiz şarkılara kadar dikkat edeim iliminati son 10 yılda iyice çoştu ne kdr iyi bildiğimiz sanatçılar bile böyle pislik

  Reply to this comment
 21. Berk Deniz Aslan
  Berk Deniz Aslan Nisan 28, 15:48

  bu ne lan böyle

  Reply to this comment
 22. Saltuk Emre
  Saltuk Emre Nisan 08, 13:56

  Bilinçaltı Mesaj Programı v 1.1 bilinçaltınıza mesajlar göndermek için hizmetinize sunulmuştur.Bilgisayar başında geçireceğiniz her anı, yani oyun oynarken, internette gezinirken ve hatta çalışırken kullandIğınız her zamanı bilinçaltınıza mesaj göndermek maksadıyla değerlendirebilirsiniz. Bilinçaltı mesajlarını kişisel gelişim, terapi ile özel ve iş hayatınızı canlandırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Programdan maksimum faydayı sağlayabilmek için düzenli olarak programı çalıştırmalısınız. Yazılımın yaptığı şey belirlediğimiz aralıklarla ekranın herhangi bir yerinde çok kısa süreli mesajlar göstermektir.

  http://www.kendinyap.gen.tr/software/58-software/404-subliminal-messages-software.html

  Reply to this comment
 23. Gülveli Kaya
  Gülveli Kaya Mart 31, 07:02

  bazı uluslararası firmaların bu yöntemi kullandığını bilmeyen yok zaten. bu bir teknik. ancak örneklerin özellikle türk kaynaklı olanları paronayakça ve fazla zorlama. inandırıcı olmak için karalama yapmamak lazım.

  Reply to this comment
  • Kelebek Etkisi
   Kelebek Etkisi Mart 31, 07:24

   Ben inanıyorum bunlara çünkü biraz araştırdıktan sonra dikkatle baktığınız zaman bulmamak imkansız, özellikle kliplere dikkat etmek lazım hande yener atiye Tarkan kliplerinin deşifrelerini izlerseniz ne dediğimi anlayacaksınız kimse masum degil hele hele tv sektörü hiç masum degil persil jel ve palmoliv duş jeli üzerinde ki mesaj bariz ortada sadece dikkatli bakmak yetiyor.. Subliminal mesajlar her yerde…

   Reply to this comment
  • Erol Sezer
   Erol Sezer Mayıs 15, 22:04

   Hocam,Galeri Soyut' ta açmış olduğunuz "Dün – Bugün – Yarın" serginizi tebrik ederim..Başarılarınızın devamını dilerim..Sevgilerimle..(Beni profilinize eklerseniz memnun olurum) E.Sezer

   Reply to this comment
 24. Ömür Oran
  Ömür Oran Mart 26, 15:20

  Buna inanmıyorum bu gerçek olamaz !

  Reply to this comment
 25. Murat Kurt
  Murat Kurt Mart 14, 20:49

  Çocuklarımızın seyrettiklerine dikkat edelim

  Reply to this comment
 26. bengü
  bengü Mart 14, 17:40

  Ben bir kalemlik aldım bir markadan harfler var bir kaç yeri öyle üstüste gelmişki bildiğiniz sex yazıyor

  Reply to this comment
 27. Ahmet Küçük
  Ahmet Küçük Mart 09, 18:29

  sen sex yapasın yada mason olasın diye vermiyor sana o mesajı senin bilinç altın o gördüklerini kaydediyor ve sana iyi bir şeymiş gibi gözüküyor. daha çok çocuklarda etkili oluyor çünkü onlar daha masonluğun ne demek olduğunu bilmezken bu herifler onun bilinç altına iyi bir şeymiş gibi kodluyo onu.r olay bu.

  Reply to this comment
 28. Ahmet efe yavuz
  Ahmet efe yavuz Mart 05, 16:24

  ama şumu düşünmüyosunuz şimdi bu bize seks yapma isteğimi sağlıcak o işaretler bizi mason mu yapcak

  Reply to this comment
 29. deşifre
  deşifre Şubat 28, 13:16

  gayet her şey ortada hala uyanamayan var

  Reply to this comment
 30. muktedir iktidarsız
  muktedir iktidarsız Şubat 19, 11:11

  Sübliminal mesajlar var, sosyal medya ve medya aracılığı ile hatta sokakta bile bilinç altımız doldurulmakta bunlar ile. lakin arada çok saçma ve alakasız şeyler de gördüm, insanları boş yere şüphelendirmeye gerek yok. ya da bu kadar ciddi bir konuyu bu kadar alakasız resimler ile sulandırmaya da gerek yok.

  Reply to this comment
 31. Nurgül karataş
  Nurgül karataş Şubat 16, 11:37

  İnsanların bilinçaltına fark ettirmedn yerleştiriyorlar. Çocukların yoldn çıkmasına sebep oluyorlar. Toplumumuzun ahlakını bozmaya çalışıyorlar.

  ALLAHINDN BUL YÜCEL…

  Reply to this comment
 32. nurgül karataş
  nurgül karataş Şubat 16, 11:33

  bunlar insan mı?

  Reply to this comment
 33. mahmut
  mahmut Şubat 05, 21:46

  bu gördüklerime çok şaşırdım ama %60 ikna olmadım bazıları çok şüpheli şeyler dur bakim devamında neler var

  Reply to this comment
 34. endoplazmik
  endoplazmik Ocak 28, 12:17

  yumos reklamındaki subliminal mesaj yanlıs gormediysem
  http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/pcq71whu/y_1.jpg.html

  Reply to this comment
 35. abdulcemat
  abdulcemat Ocak 27, 01:59

  bence yorum yapanlar biraz arastırdıktan sonra tekrar baksınlar!! bilimsel olarak acıklanmıs birsey insanlar bu ufak detayları algılayamaz yada algılamadıklarını zanneder ama beyin o kucucuk detayları algılar ve bilinc altına yerlesir… butun reklamlarda vardır gozle gorulemicek ama beynin algılayabilicegi ve bilinc altına yerlesicek bilgiler.

  Reply to this comment
 36. -----
  ----- Ocak 02, 11:04

  Kendini modern çağdaş veya zeki uyanık gören ve cehaletinin farkında olmayan bir vatandaşın garipsenecek kadar bilgisizce yazdığı basit bir yorum sadece. Böyle bir bilinç altı müdahaleyi komplo zannedecek kadar zeki bir vatandaş. Milletimiz internette saçma sapan facebook msn gibi ortamlarda vakit kaybedeceğine internet denilen nimetten biraz faydalanmak için çaba gösterseler bu kadar cahiliyyet kalmaz herhalde.

  Reply to this comment
 37. memet
  memet Aralık 19, 21:56

  paranoyakmısın kardeşim hadi şeytanla ilğili olam kısmı anladım hadi hınzırlıkla karışık empoze eden animasyon sanatçılarına attığın yaftayıda geçtim ( O ÇİZGİ FİLMDE O SAHNE GEREĞİ İNSANA İÇ GÜDÜSÜ OLAN CİNSELLİK ÖN PLANDA ADAMLARDA ONU VERMİŞ ALT METNİ DAHA ALTA İNDİRGEMİŞLER ) soyunu siktigim aptallığınız ne zaman kuruycak ulan otobüslerde minibüsler de gayleğinizden sabgınlıgınıza ne varsa yaşanıyo ona bi çare bulalaım adam olup devletten otobüs isteyelim ona da terörist demezler heralde dimi diyen yok … ULAN SABAH EREKTESİYLE O OTOBÜSLERDE KARDEŞSİNİZ DİMİ AKLINIZDAN GEÇMEZ … SUS VE NE OLUR O ZEKİ GÖREN BEYNİNİ GERÇEGE ÇEVİR

  Reply to this comment
 38. MusTafa TeKin
  MusTafa TeKin Mayıs 12, 17:53

  adamlar neler yapıyo kardeş görüyon değilmi işte bu yüzden COCA COLA içme içenleride uyar…

  Reply to this comment
 39. Seno Ay
  Seno Ay Mayıs 26, 20:37

  IS COLAYLA SINIRLI KALSA IYI ONA BAKARSAN KÖR OLMAK LAZIM BU DEVIRDE

  Reply to this comment

Yorum Yazacağım

Yorumda mail adresiniz yayınlanmayacaktır.
Doldurulması zorunlu alanlar *