Teog Sınav soruları ve cevap anahtarı, Merkezi Sınav soruları cevap anahtarı 28 kasım 2013, 2013 Teog Sınav Soruları 28 kasım Teog Sınav Soruları 28 Kasım 2013 işte ayrıntılar…

Teog Sınav soruları ve cevap anahtarı, Merkezi Sınav soruları cevap anahtarı 28 kasım 2013, 2013 Teog Sınav Soruları 28 kasım Teog Sınav Soruları 28 Kasım 2013 işte ayrıntılar…

2013/2014 eğitim öğretim yılı içerisinde ilk yapılan TEOG sınavı bugün gerçekleşti. TEOG 1. dönem Merkezi ortak sınavına ait ikinci oturum ise 29 Kasım cuma günü gerçekleşecek.

Merkezi ortak sınavında Türkçe – Matematik Ve Dün Din kültürü Ahlak bilgisi testlerinde her derse dair 20 soru soruldu ve her ders için bir ders saati olan 40 dakika süre verildi.

8. sınıflar merkezi ortak sınavı Sbs yerine uygulanmaya başlanan Merkezi ortak sınavı ilk olarak 8. sınıflara Saat 09.00’da Türkçe saat 10.10’da Matematik ve Saat 11.20’de başlayan Din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinde yapılan sınavlar ile yapıldı.

Sınav sonuçlarına ulaşmak için alt kısımdan vereceğimiz linkle giriş yapınız. TEOG 1. dönem sınavına ait sonuçlar açıklandığında alt kısımdaki aktif linke giriş yaparak sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

DERSLER KİTAPÇIKLAR
Türkçe  A Kitapçığı  B Kitapçığı Görme Engelliler
Matematik  A Kitapçığı  B Kitapçığı Görme Engelliler
Din Kültürü  A Kitapçığı  B Kitapçığı Görme Engelliler
Fen ve Teknoloji  A Kitapçığı  B Kitapçığı Görme Engelliler
İnkilap Tarihi  A Kitapçığı  B Kitapçığı Görme Engelliler
İngilizce  A Kitapçığı  B Kitapçığı Görme Engelliler
Almanca  C Kitapçığı  D Kitapçığı
Fransızca  E Kitapçığı  F Kitapçığı
İtalyanca  G Kitapçığı  H Kitapçığı

TEOG Merkezi Ortak Sınav soruları ve cevap anahtarı henüz yayınlanmamıştır…

8. Sınıf Teog  Ortak Sınav Soruları  Ve cevapları Hakkında Yorumlarınızı  Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.  

2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır.